י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ – כך תפרסמו את העסק שלכם בפייסבוק

בלו בוקס ישראל

נכתב על ידי בלו בוקס ישראל

אוג 23, 2022

היום כל בעל עסק יודע שהפרסום בפייסבוק בקרב קהלים מסויימים (בעיקר אנשים מעל גיל 30) הוא דבר בסיסי שלא ניתן לנהל עסק בלעדיו. מעבר לכך שבעזרת הפייסבוק ניתן להגיע לקהלים ספצציפיים ברמת דיוק גבוה, ניהול דף עסק בפייסבוק יכול לאפשר לבעל העסק לתקשר עם לקוחותיו, לקבל מהם תגובות, לענות להם על שאלות ולעדכן אותם באופן שוטף על כל מה שחדש, מעניין וטוב עבורם.

השיווק באינטרנט, למי שלא ידע ולמי שלא שמע, מגלגל בכל שנה מיליארדי דולרים של יותר מ-50 מיליון בתי עסק. במובן הזה, לא יטעה מי שייאמר על השימוש ברשת החברתית ש"אם אתה לא משלם על זה, כנראה שאתה המוצר". הרשת החברתית מאפשרת לבני אדם להיפגש, לשתף מחשבות, תמונות, סרטונים, דעות, להוביל מחאות ולחולל מהפכות. ובמקביל, בזמן שאנו קוראים פוסט על מותו של צביקה פיק ז"ל או על כלב שאבד, המפרסמים דוחפים בכל עת "תוכן ממומן" שמותאם בדיוק למידותינו ולתחומי העניין שלנו, פעולה שנעשית על ידי מומחים לתחום השיווק באינטרנט כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ.

יער רום מרקטינג בעמ אסף קורן

כך, מצליחים עסקים רבים לצבור עוקבים ועניין במרכולתם, בשירותיהם ובמוצריהם ולהגיע ללקוחות רבים יותר באופן ממוקד יותר. במובן הזה, מדובר במהפכה של ממש. אם פעם בעל עסק פרסם את מוצריו בעיתון או בטלוויזיה, וקיווה כי המסר יגיע לאוזניים הנכונות, כיום, פרסום באינטרנט מותאם ללקוח כמו כפפה ליד, על בסיס היסטוריית החיפושים שלו, תחומי העניין שלו המתבטאים בפלטפורמות השונות בהן הוא משתמש באינטרנט ועוד.

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: אפשרויות לפרסום באמצעות פייסבוק:

  • מודעות לידים
  • הקלקות
  • מודעות וידאו
  • דף עסק עם פוסטים ממומנים

ועוד

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: על ההבדל בין פרסום בגוגל לפרסום בפייסבוק

בשונה מבמנוע החיפוש של גוגל, הפרסום בפייסבוק לא מבוסס על בחירת מילות מפתח אלא על פי המאפיינים האישיים והרגלי הגלישה של הלקוח או הלקוחה הפוטנציאליים. גישה זו מאפשרת התאמה ברמה גבוהה יותר ודיוק בטרגטינג. בנוסף, המודעה תופיע לרוב באופן פסיבי, כלומר, בשונה מבגוגל, הלקוח או הלקוחה הפוטנציאליים לא יצטרכו לעשות פעולה כלשהי כדי לראות את המודעה. מספיק שייכנסו לפיד שלהם בפייסבוק והיא כבר תופיע.

על כן, הפרסום ברשת החברתית פייסבוק מתאים יותר למוצרים שהלקוח או הלקוחה הפוטנציאליים לא בהכרח היו מחפשים בעצמם בגוגל. בנוסף, מחירי הפרסום בפייסבוק בדרך כלל נמוכים יותר מבגוגל. החיסרון הוא הפאסיביות של הלקוחות. הם לא חיפשו אותך, אתה מצאת אותם ולפיכך הם מוגדרים כ"לקוחות קרים".

בלו בוקס ישראל

בלו בוקס ישראל

העורך הראשי של האתר, יובל וינברג, מביא לכם מאמרים, דעות וטיפים מעניינים ישירות מהמקלדת. אין להעתיק או לשכפל תכנים מאתר זה ללא רשות כתובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות