מסחר בזהב אונ-ליין – טיפים למסחר מולצח בזמן אמת

בלו בוקס ישראל

נכתב על ידי בלו בוקס ישראל

מאי 27, 2023

יש הרבה דרכים לסחור בזהב. מסחר אונ-ליין נהייה פופולארי במיוחד בקרב משקיעים וסוחרים בגלל שזה אחד מהדרכים הבטוחים ביותר להשקיע בסחורות כיום. סוחרים כיום אינם צריכים יותר לשמור את הסחורות שלהם בכספת, כי ניתן לבצע את המסחר דרך המחשב בעזרת האינטרנט. נשאלת שאלה – כיצד לעשות את זה בצורה מוצלחת? בכתבה הבאה תקבלו כמה טיפים על מסחר נכון בזהב דרך האינטרנט.

מסחר בזהב אונ-ליין, איך עושים את זה בצורה מוצלחת?

טיפ ראשון

הכינו תוכנית מסחר והיצמדו אליה – רוב הסוחרים הצליחים מכינים תוכנית השקעה מפורטת מראש (לפני שהם תחילים לסחור). תחליטו למה אתם רוצים לסחור דווקה בזהב, לאחר מכן תכינו תוכנית מסחר מציאותית עם יעדים, תלמדו כיצד לסחור אונ-ליין בצורה מקצועית (יש מגוון רחב של מרכזי הדרכה באינטרנט), תלמדו את האסטרטגיות השונות ותלמדו מה זה ניהול סיכונים נכון.

תמיד תיצמדו לתוכנית המסחר שלכם. כולנו יודעים שהכנת תוכניות זה דבר קל יחסית, אחת מהטעויות הנפוצות של סוחרים מתחילים היא העובדה שהם נוטים לשנות כיוון בצורה פזיזה ואינם נצמדים אל תוכנית המסחר המקורית שלהם.

טיפ שני

לפני שתתחילו לסחור בזהב בצורה "אמיתית" תתנסו בחשבון דמה של מתחילים – סוחרים מתחילים ללא ניסיון לא אמורים לפתוח חשבון מסחר אמיתי בצורה פזיזה, כי אחדים מהם יפסידו את כל ההשקעה שלהם במהירות רבה. כדי למנוע מצב דומה מומלץ לפתוח קודם כל חשבון דמה ולהתנסות בעסקאות מסחר לא אמיתיים.

לאחר שתרכשו מספיק ניסיון ואת הביטחון שאתם צריכים על מנת להצליח ולהיצמד לתוכנית מסחר מסודרת תוכלו להמשיך לחשבון מסחר בזהב אונ-ליין אמיתי.

טיפ שלישי

חשוב מאד לקרוא כל יום את ניתוח השוק ולנתח כמו כן גם את שוק הזהב בעצמכם בזמן הכנת תוכנית המסחר – כדי להבין את השוק בצורה מקיפה תוכלו להשתמש בניתוחים טכניים חינמיים אשר מתפרסמים במגוון רחב של אתרי אינטרנט ישראלים בצורה יומית.

כמו כן מומלץ ללמוד את הגומרים השונים שעלולים להשפיע על מחירי הזהב כגון GDP, אינפלציה וריבית. שימוש נכון במגוון הכלים שעומדים לרשות סוחרים ישראלים (במסחר אונ-ליין) יבטיח לכם את מלוא הביטחון בזמן הכנת תוכנית המסחר שלכם.

טיפ רביעי

דאגו תמיד לנהל בצורה נכונה את הסיכונים הכלכליים שלכם – בכל סוג של מסחר קיים סיכון כלכלי מסויים. סוחרים מוצלחים מבינים את הסיכונים ומנסים תמיד לשמור על רמת סיכון ברת שליטה. כלומר שסוחרים צריכים להיות זהירים בזמן שהם מכינים תוכנית מסחר בזהב (או כל סוג של תוכנית מסחר).

הם אמורים לסחור אך ורק עם אחוז מסויים מסך הכולל של הכספים שלהם בעת ביצוע עסקאות מסחר בזהב, הם אמורים להיות מסוגלים לעמוד בהפסדים במקרים כאלו והם אמורים לזכור תמיד שמינוף עלול להגדיל פי כמה וכמה את הרווח שלהם כמו גם את ההפסד.

לסיכום

סוחרים כיום באמת אינם צריכים יותר לשמור את הסחורות שלהם בכספת, כי ניתן לבצע את המסחר דרך המחשב בעזרת האינטרנט. במאמר הזה אנו מקווים כי הפנמתם את הטיפים שלנו על מסחר נכון בזהב דרך האינטרנט.

בלו בוקס ישראל

בלו בוקס ישראל

העורך הראשי של האתר, יובל וינברג, מביא לכם מאמרים, דעות וטיפים מעניינים ישירות מהמקלדת. אין להעתיק או לשכפל תכנים מאתר זה ללא רשות כתובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות