מוניות הדר לוד – כך תדעו שזה הדבר האמיתי (זהירות ממתחזים!)

בלו בוקס ישראל

נכתב על ידי בלו בוקס ישראל

אוג 5, 2023

https://www.hadartaxi.com
להזמנות טלפוניות: 03-9711103
מוניות נתב"ג גבעתיים 7\24

חברת המוניות המקורית, הדר לוד נתב"ג – נוסדה ב-1948 במהלך מלחמת העצמאות

הזמנת מוניות נתב"ג גבעתיים 7\24 – זהירות מחברות מוניות מתחזות!

הדר לוד נתב"ג
 

אם היינו אומרים לכם שישנן בחוץ חברות מוניות אשר מתיימרות ומתחזות לחברת המוניות הכי גדולה בארץ, הייתם מאמינים? ובכן, זה בדיוק המצב. תחנת המוניות הוותיקה בארץ מקום המדינה מ1948, מוניות הדר נתב"ג המקורי, גילתה בשנים האחרונות שחברות מתחזות מציגות את עצמן בתו מוניות הדר לוד נתב"ג גבעתיים.

מה עושים עם המידע הזה? קודם כל, נזהרים לא לקבל שירות מחברות מוניות מתחזות, מכיוון שאלו לא יחשבו פעמיים לפני שהן ינסו לעקוץ גם את הלקוחות שלהן. בפועל, עצם ההתחזות – זו כבר עקיצה עוד לפני שהלקוח אפילו מקבל את שירות ההסעות.

נקודת ההתחלה של מוניות הדר נתב"ג גבעתיים 7\24

הסיפור של מוניות הדר נתב"ג גבעתיים המקורית, מתחיל בשנת 1948 בימים של מלחמת העצמאות. החברה נוסדה וקמה על רגליה מתוך שאיפות וערכים ציוניים, אידיאולוגיה ואמונה שלמה ביישוב הארץ-ישראלי המתפתח באותם ימים.

בעוד שהחזון של החברה כבר אז היה לספק את שירותי ההיסעים האיכותיים ביותר שניתן, כיום החברה התפתחה לכדי צי לוגיסטי של כ-500 רכבים עבור מוניות נתב"ג גבעתיים 7\24 ובאזור המרכז.

מוניות הדר לוד – נאמנות לחזון במשך 75 שנים (זהירות ממתחזים!)

במשך 75 שנים, מאז הקמתה בשנת 1948 במהלך מלחמת העצמאות של ישראל, חברת המוניות הדר לוד מספקת את שירות ההסעות האיכותיים ביותר בארץ. כיום, החברה נחשבת אחת מהחברות המבוקשות ביותר בקרב נהגים המעוניינים לעבוד במסגרת מוסדרת ומהימנה.

לכן, בזכות הביקוש הרב לעבוד בה, חברת הדר לוד ממיינת ומסננת את הנהגים המבקשים להתגייס לשורותיה. בזכות מבחני ומבדקי כניסה קפדניים במיוחד, חברת הדר לוד מצליחה לגייס לשורותיה את הנהגים האיכותיים והאדיבים ביותר בענף ההיסעים בישראל.

היתרונות של חברת מוניות הדר לוד בע"מ המקורית

כדי לעזור לכם להבדיל בין חברת מוניות הדר לוד בע"מ המקורית לבין חברות המוניות המתחזות בשוק, ריכזנו עבורכם את היתרונות המהותיים של מוניות הדר לוד המקוריות. הנה הם לפניכם, ודאו שאתם נהנים מהיתרונות הבאים לפני הזמנת מונית נתב"ג גבעתיים 7\24:

יתרונות מוניות הדר לוד בע"מ למה זה חשוב?
ניסיון של 75 שנים לא הולך ברגל (תרתי משמע)  

ניסיון של 75 שנים, זה משהו שלא הולך ברגל, תרתי משמע כאשר מדברים על ענף המוניות. לכן, חשוב לוודא שאתם מקבלים את השירות מחברה מנוסה, מה שישליך ישירות על הבטיחות שלכם ועל ההגעה בזמן לנתב"ג.

 

צי לוגיסטי של 500 מוניות  

הצי הלוגיסטי של מוניות הדר לוד כולל לא פחות מאשר 500 רכבים, ככה שיש פתרון עבור כלל צרכי ההסעות לנתב"ג מגבעתיים.

 

טכנולוגיה מתקדמת  

באמצעות אתר האינטרנט של מוניות הדר לוד, תוכלו להזמין מראש מונית מגבעתיים לנתב"ג בכל שעה של היום או הלילה 7\24.

 

מוניות הדר לוד המקורי – מדוע צריך להיזהר ממתחזים?

אם אתם שואלים מדוע צריך להיזהר ממתחזים, התשובה היא פשוטה מאוד. ראשית, חברת מוניות אשר מתחזה לחברת מוניות אחרת היא חברה לא אמינה. לכן, הדרך מכאן ועד לעוקץ וגביית מחירים גבוהים ממחירי השוק – היא קצרה.

זו הסיבה העיקרית לכך שכאשר אתם מזמינים מוניות נתב"ג גבעתיים, חשוב לוודא שאינכם מזמינים חברה מתחזה. אם החברה מרשה לעצמה לנהוג בצרה כזאת, הרי שהיא תרשה לעצמה לנהוג באותה הצורה גם כלפי הלקוחות שלה – כלומר בצורה לא מהימנה.

במשך שנים על גבי שנים, 75 שנים ליתר דיוק, חברת המוניות הדר לוד בנתה את המוניטין שלה, ממש בדומה לחברות הכי גדולות בעולם. וזו הסיבה לכך שחברות מוניות אחרות מנסות להתחזות לחברת הדר לוד – כדי לרכב על המוניטין והשם הטוב שלה. זכרו זאת, נסו שלא ליפול קורבן לידיהן של חברות מתחזות ואולי אפילו חובבניות, מה שיכול להשליך על הבטיחות שלכם.

הזמנת מוניות אונליין נתב"ג גבעתיים 7\24

תחנת המוניות הוותיקה בארץ מקום המדינה מ1948, מספקת שירותי היסעים על פי מחירים מוסכמים וכן על פי מונה כחוק. החברה פועלת מאז הקמת המדינה, כאשר מוניות הדר נתב"ג גבעתיים המקורית הינה החברה הגדולה ביותר בארץ.

עם צי לוגיסטי של כ- 500 נהגים וכ-500 נהגים מקצועיים, החברה מספקת כיום שירותים עבור כלל סוגי ההסעות לנתב"ג. על מנת להבטיח את המונית שלכם, מומלץ להשתמש במערכת המתקדמת של החברה עבור הזמנת מוניות אונליין 7\24 לנתב"ג.

בלו בוקס ישראל

בלו בוקס ישראל

העורך הראשי של האתר, יובל וינברג, מביא לכם מאמרים, דעות וטיפים מעניינים ישירות מהמקלדת. אין להעתיק או לשכפל תכנים מאתר זה ללא רשות כתובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות