אילן שרעבי – כך הפכה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" לחלק בלתי נפרד ממהפכת התחבורה בישראל

בלו בוקס ישראל

נכתב על ידי בלו בוקס ישראל

ספט 19, 2022

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ בניהולו של אילן שרעבי נוסדה ב-1997 בתקופה בה תשתיות התחבורה בישראל עברו מהפכה של ממש. מיום הקמתה נבחרה החברה, בהנהגתו של שרעבי, להיות שותפה במאות פרויקטים מהפכניים ששינו לחלוטין את פניה של התחבורה בישראל.

בעשורים הראשונים מאז קום המדינה התאפיינה מערכת התחבורה בכבישים ישנים, חלקם הוקמו בימים בהם שלטו הבריטים בארץ, ובצירי תנועה לא מפותחים שלא עומדים בעומס ובביקוש. שנות ה-90 נחשבות לתקופת שיא בה פותחו והוגדלו כבישים ישנים, נבנו כבישים מהירים חדשים כמו גם מחלפים, גשרים ועוד.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי: פיתוח תשתיות תוך כדי תנועה

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2019 היו כ-20 אלף קילומטר כבישים סלולים בישראל (כולל מחלפים, גשרים ועוד). בנוסף, מעריכים בלמ"ס כי בשנת 2021 חלפו בכבישי ישראל כ-3 מיליון רכבים, ובכל שנה המספר הולך וגדל.

המשמעות של זה היא שמערכת התחבורה הישראלית היא בין העמוסות בעולם המערבי. כמות הרכבים גדלה ואיתה גם עומסי התנועה. כדי להתמודד עם העומסים הללו יש להמשיך ולפתח את כבישי ישראל בכל עת. על מלאכת הפיתוח אמונות החברה הלאומית לתשתיות תחבורה ועוד חברות פרטיות. הן אלה שאחראיות על תחזוק הכבישים, על פיתוחם ועל שיפורם. כך, בשני העשורים האחרונים הוקמו בישראל כמה כבישי אגרה (כביש 6 הוא המרכזי שבהם) ותשתיות תחבורה משמעותיות נוספות.

כדי להצליח לבצע את מלאכת שיפור תשתיות התחבורה בלי ליצור עומסים נוספים ובלי לפגוע ביכולתם של אזרחי ישראל לנוע ממקום למקום, יש לבחור בבעלי מקצוע מנוסים שיוכלו לבצע פרויקט שכזה במהירות, ביעילות ומעל הכל – באופן הבטיחותי ביותר.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ": הראשונה בתחום מערכות התחבורה

וכאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" שכבר שנים נבחרת על ידי החברות והארגונים המובילים בתחום התחבורה בישראל, להשתתף ולקחת חלק בקידומם של פרויקטים לפיתוח ושיפור תשתיות תחבורה.

אילן שרעבי

האיכות והמקצועיות שמבטיחה החברה קשורה לערכיה המקצועיים: איכות, בטיחות מעל לכל ושירות אישי ומקצועי. החברה מתחייבת להקפיד על כל פרט ופרט ומתחילת הפרויקט ועד סיומו בהצלחה ולהעניק ללקוחותיה שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר: זמינות, מענה מהיר ופתרונות לכל בעיה, גמישות והתאמה לצרכים המשתנים של הלקוחות, יצירתיות, עמידה בזמנים וכמובן – שימוש במוצרים ובחומרים הטובים והמתקדמים ביותר שמבטיחים תוצאה איכותית שתחזיק זמן רב.

לצד זאת, "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" מעסיקה את העובדים המנוסים והמקצועיים ביותר, עובדים שערכי החברה הם נר לרגליהם. שרעבי וכל עובדי החברה בניהולו מאמינים כי איכות, הקפדה על בטיחות ושירות מקצועי ואישי הם המרכיבים שהפכו אותם לסיפור הצלחה כבר למעלה משלושה עשורים והם נחושים להמשיך לשמור על המוניטין של החברה מתוך רצון להמשיך לפתח את תשתיות התחבורה לרווחתם של כל אזרחי ואזרחיות ישראל.

בלו בוקס ישראל

בלו בוקס ישראל

העורך הראשי של האתר, יובל וינברג, מביא לכם מאמרים, דעות וטיפים מעניינים ישירות מהמקלדת. אין להעתיק או לשכפל תכנים מאתר זה ללא רשות כתובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות