איך נבחר חברת ניקיון? כל מה שצרים לדעת

בלו בוקס ישראל

נכתב על ידי בלו בוקס ישראל

ינו 6, 2022

במאמר זה אנו נסביר לכם כיצד לבחור את חברת הניקיון הכי טובה והכי משתלמת לכם. אנו נעזור לכם לבחור את חברת הניקיון המשתלמת עבורכם בעזרת כמה קריטריונים שאנו נסביר לכם ונפרט לכם אודות כל קריטריון.

המלצות: שאלו חברים, קרובי משפחה ומשפחה אם הם מכירים חברת ניקיון כלשהי שהם ממליצים עליה לאחר שעברו איתה ניקיון מסוים- הכי טוב זה לשאול אנשים שכבר השכירו את שירותיהם של חברת ניקיון כלשהי, מכיוון שהם חוו את הניקיון והם יוכלו להמליץ לנו בצורה הכי טובה על חברת הניקיון שהכי מתאימה לנו.

מחירים: קבעו לעצמכם טווח מחירים שאותו אתם מחליטים לא לעבור ולחרוג מסיבה כזאת או אחרת. בעזרת הרף שתקבעו לעצמכם יהיה לכם יותר קל למצוא את חברת הניקיון שהכי מתאימה לכם מכל הבחינות, ולכן צעד זה יכול מאוד לעזור.

ציוד: חשוב מאוד לברר אודות הציוד שעומד ברשותה של אותה חברת ניקיון שאתם מחליטים להשכיר- במידה ואתם למדים שלחברת הניקיון שאותה אתם מעוניינים להשכיר יש ציוד חדיש וטוב סימן שמדובר בחברה רצינית ששווה להשכיר את שירותיה, ובמידה ואתם למדים שלחברת הניקיון יש ציוד ישן ולא אמין, אתם יכולים להבין (אך לא בכל המקרים) שהחברה מספקת שירותים לא כל כך אמינים ולא שירותים ברמה הגבוהה שלה אתם מצפים.

חברת ניקיון – עסק רווחי?

במאמר זה אנו נלמד אתכם ונעזור לכם לענות על שאלות שיכולות לעלות לכל אחד בראש- האם שווה לי לפתוח עסק של חברת ניקיון? אנו נסביר לכם את היתרונות ואת החסרונות בצעד הזה ומה דרוש מימכם.

יתרונות: קודם כל, העסק של חברות ניקיון הולך ותופס תאוצה בזמן האחרון. כמעט לכל בית שלישי בישראל יש מנקה כלשהי שעובדת בחברת ניקיון. עסק זה תופס תאוצה עקב כל מיני גורמים שלא נפרט כאן, אך אנו יכולים להגיד לכם שהעסק עוד ימשיך לתפוס תאוצה בזמן הקרוב. עוד יתרון בלפתוח עסק, הוא שישנו ביקוש רק מאוד לחברות ניקיון.

חסרונות: בעקבות הביקוש הרב שיש לחברות ניקיון, לא רק אתם חושבים לפתוח עוד חברת ניקיון. דבר זה יכול להפריע לכם בעת פתיחת העסק ושגשוגו. עקב הביקוש הרב שיש היום לחברות ניקיון, כך גם נפתחים עוד ועוד עשרות ומאות בתי עסקים של חברות ניקיון אשר מנסות גם הן את מזלן בתחום המשגשג והפורח.

במידה והחלטתם לאחר כל האמור לעיל לפתוח עסק של חברת ניקיונות, אנו ממליצים לכם לקנות ציוד חדיש ואמין כדי שיוכלו להבין שחברת הניקיון שלכם היא אמינה ותיתן שירות מתקדם וטוב. בנוסף, אנו ממליצים לכם לפתוח אתר אינטרנט אשר ישווק את העסק שלכם בצורה הכי טובה, וכמו כן לפרסם את העסק בכל צורה אפשרית- מודעות, מגנטים וכו'…

כיצד נבחר עסק?

במאמר זה, אנו נסביר לכם כיצד לערוך השוואה כלכלית בין חברות ניקיון, מה הכוונה? במידה ואתם זקוקים לשירותיה של חברת ניקיון, במאמר זה אנו נלמד אתכם כיצד לבחור את חברת הניקיון הכי משתלמת עבורכם מההיבט הכלכלי בלבד! אנו נמחיש לכם כיצד לבחור את חברת הניקיון הכי משתלמת עבורכם מבחינה כספית.

אנו ממליצים לכם, לקחת כעשרה ולא יותר בתי עסק שאתם הכי חושבים שמתאימים לכם, ולערוך סוג של טבלה, שיהיה לכם יותר קל לנתח, ובסופו של דבר לבחור איזה חברת ניקיון להשכיר:

חברה 1 חברה 2 חברה 3 חברה 4 חברה 5
מחיר ניקיון
משך העבודה
אחר:

בעזרת הטבלה הזאת, יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור את העסק של חברת הניקיון- מבחינה כלכלית שהכי יתאים לכם. כמובן שאתם יכולים לערוך טבלת השוואה משלכם, פשוט זוהי הטבלה שאנו ממליצים לכם להשתמש בה, שתיתן לכם כמה שיותר אינפורמציה אודות חברות הניקיון שאתם מתלבטים איזה חברה להשכיר.

לאחר שתמלאו את הטבלה הנ"ל, או את הטבלה שאתם מחליטים לייצר לעצמכם בבית, יהיה לכם יותר פשוט ויותר קל כיצד לבחור את חברת הניקיון הכי משתלמת עבורכם, מכיוון שכל החומר מוצג בפניכם וכך יותר קל לכם לערוך את ההשוואה, ובסופו של דבר לבחור את חברת הניקיון הכי משלמת לכם מבחינה כלכלית.

למה בכלל להשכיר חברה?

בטח רובכם שואלים את עצמכם- למה בכלל כדאי לנו ללכת ולהשכיר חברת ניקיון  אם אני יכול בשעה שעתיים לגמור לעשות בחינם את מה שחברת הניקיון עושה וגובה על כך כסף?

חברות ניקיון כיום הן יותר זמינות, מהירות ונוחות מאשר לשבת בבית ולנקות.

למה כדאי להשכיר חברת ניקיון?

  • זה חסכוני מבחינה כספית- כיום ציוד ניקיון וחומרי ניקיון הם לא דבר שכל אחד יכול להרשות לעצמו מבחינה כספית: העלויות של החומרים יכולים, דבר שאותו אתם יכולים לחסוך ע"י שימוש בחברת ניקיון ושירותיה.
  • חוסך לנו זמן- במקום לשבת ולבזבז שעה על ניקיון, תחשבו מה הייתם יכולים להספיק אם הייתם משתמשים בשירותיה של חברת ניקיון.
  • זה יותר מהיר- לחברות ניקיון יש כלים שעולים פי כמה וכמה בביצועים של הכלים והציוד שיש לנו בבתים- הם גם יעילים יותר, גם טובים יותר וכו'… באותו פרק זמן שאתה מנקה את הבית שלך, תחשוב שהיית יכול לעשות משהו אחר חשוב (לא שזה לא חשוב), ובנוסף גם להספיק לנקות ולקרצף את הבית שלך… איך? ע"י שימוש בשירותיה של חברת ניקיון.

אז למה כדאי לנו חברת ניקיון?

זה כדאי לנו מבחינה כלכלית ומבחינת זמן- אנו יכולים להספיק יותר ולשלם כמעט את אותו מחיר. וגם אם לאחר חישובים יוצא שאתם משלמים יותר כסף בשימוש בשירותיה של חברת ניקיון, תאמינו לי שזה עדיין שווה לכם מבחינת זמן!

בלו בוקס ישראל

בלו בוקס ישראל

העורך הראשי של האתר, יובל וינברג, מביא לכם מאמרים, דעות וטיפים מעניינים ישירות מהמקלדת. אין להעתיק או לשכפל תכנים מאתר זה ללא רשות כתובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות