מה לא סיפרו לי על החלקה משקמת ביתית לשיער?

בלו בוקס ישראל

נכתב על ידי בלו בוקס ישראל

דצמ 3, 2021

החלקת שיער משקמת היא תהליך בו החלקת שיער מתבצעת באמצעות תכשיר ייעודי. תכשירי החלקה משקמת לשיער תוכננו כדי לטפל בקצוות הפגומים והמפוצלים שנגרמו משימוש ביותר מדי מכשירי חום (מחליקים חשמליים). התהליך מטפל בנזק הפנימי ומחזיר את חוזק השיער.

החלקת שיער משקמת היא טיפול יופי מודרני אשר משפר את המראה הטבעי של שיער בריא, מבריק ויוקרתי. הוא משתמש בחום ובכימיקלים כדי להחליק שיער יבש, דק או מקורזל, אך ישנם גם חומרי נטולי חומרים כימיים חזקים (למשל חומרי החלקה ללא פורמלין). מעוניינת להחליק? הצטרפי לקריאה זריזה על החלקה משקמת לשיער.

מהי החלקת שיער משקמת?

החלקת שיער משקמת היא תהליך בו החלקת שיער מתבצעת באמצעות חום וכימיקלים, אך גם בשיטות אחרות שנחשבות לא פחות יעילות ואף יותר. החלקת שיער משקמת היא תהליך של החלקת שיער מתולתל או גלי. זה דומה לטיפולי סלון אחרים, אבל ההתמקדות כאן היא אך ורק בשיער עצמו.

בכל יום, אנחנו יוצאים מהבית כשהשיער שלנו נראה בסדר גמור, אבל עד שאנחנו חוזרים הביתה, הכול כבר נראה אחרת. השיער ניזוק מהשמש, מהאבק והלכלוך בחוץ, מהחום של מחליקי שיער חשמליים ועוד. אין ספק, השיער זקוק לעזרה רצינית.

מה הדרך לשמור על שיער בריא?

אחת הדרכים שבהן תוכלי לשמור על השיער שלך היא באמצעות חומרי החלקת שיער משקמים. טיפול משקם לשיער מתחיל בשטיפה של שיערך, לפני השימוש בחומר ההחלקה – בשמפו עדין, ואחריו, מרכך אינטנסיבי לשליטה על קרזול וחיזוק הקצוות המפוצלים והמתקרזלים.

השלב הבא הוא למרוח מרכך עמוק למשך כ-20 דקות לפני שטיפתו במים פושרים. השלב האחרון בדרך כלל יהיה יישום של חומרי החלקת שיער משקמת למשך הזמן הנדרש. בסופו של דבר, החלקה ביתית היא טכניקה המשמשת להחלקת שיער, או במילים אחרות, להפחית את כמות התלתלים בּוֹ.

תהליך החלקת שיער שגם משקמת אותו

התהליך מתחיל בהסרת חלק מהתלתלים והגלים הטבעיים, ומשאיר רק שיער חלק. ככל שהטכנולוגיות התפתחו, יותר אנשים בוחרים בהחלקת שיער משקמת. זה פחות מזיק מאשר אפשרויות אחרות כמו מחליק חשמלי חם או יישור כימי.

אחד היתרונות הגדולים ביותר הוא שאין לו השפעות מזיקות על הקרקפת. מעוניינת להחליק את השיער ולשקמו גם יחד? מוצרי ביאורגניק יכולים לסייע לך, אנו ממליצים לבדוק אותם. שימי לב, השימוש בתכשירים אלו הוא ביתי לחלוטין (לא צריך להגיע למעצב השיער).

בלו בוקס ישראל

בלו בוקס ישראל

העורך הראשי של האתר, יובל וינברג, מביא לכם מאמרים, דעות וטיפים מעניינים ישירות מהמקלדת. אין להעתיק או לשכפל תכנים מאתר זה ללא רשות כתובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות